… nes čia būti kartu yra gera ir paprasta, tačiau kas gi tai?

Krikščioniško jaunimo konferencija Saltshaker/Druskinė skirta jungti Lietuvos ir kitų Europos šalių krikščioniškų bendruomenių jaunimą. Bažnyčių ir krikščioniškų organizacijų vadovai ir lyderiai suvienija jėgas vienam tikslui – įgalinti jaunimą gyventi ir tarnauti Dievo šlovei savo šalyje.

SALTSHAKER konferencija vyksta 2 kartus per metus – žiemą ir vasarą.

Žiemą SALTSHAKER organizuojama LCC tarptautiniame universitete. Naujieji metai konferencijoje sutinkami krikščioniškoje aplinkoje, maldoje, šlovinime, blaiviai švenčiant su keliais šimtais jaunų žmonių iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių.

Vasarą SALTSHAKER konferencija pakeičia savo formatą ir kviečia jaunimą stovyklauti – linksmai leisti laiką giedant giesmes prie laužo, mokantis Dievo žodžio tiesų, meldžiantis ir džiaugiantis bendryste ir draugyste gamtos apsuptyje.

Pati dalyvauju jau keletą metų iš eilės, tai tikrai yra geriausias būdas tiek sutikti naujus metus, tiek vidurį mokslo metų ir gauti dvasinį pastiprinimą. Gera susipažinti ir susidraugauti su kitais krikščionimis iš įvairiausių miestelių. Kiekvieną kartą išvažiuoju su gilesniu Dievo pažinimu ir kitais naudingais pamokymais.

Abigailė

dalyvė

Sudalyvauti Saltshakeryje man buvo tikra GARBĖ! Ne tik dėl to, kad buvo šiltai ir linksmai suorganizuota Naujametinė šventė, bet labiausiai dėl tos šventės dalyvių, kurių dauguma užkalbinti buvo nuoširdūs, palaikantys, priimantys vienas kitą ir mylintys Kristų. Man, kaip katalikui, tai padarė pasaulėžiūrą keičiantį įspūdį.

Justas

dalyvis